אודות

נעים להכיר! 

שמי לינה טסלר כהן. אני מאמינה שבכל אחד ואחת טמון סיפור המשתוקק לצאת לאור. זהו הסיפור הייחודי לכם. המבט, החיוך, הרגש שהוא לגמרי אתם. 

הקמתי את הסטודיו לצילומי פורטרט YOUR STORY PHOTOGRAPHY כדי להאיר סיפורי חיים ולתת להם המשכיות. אני רואה בכך זכות גדולה ומעל הכל – אהבה.  

צילום וכתיבה הן דרכים משלימות ונהדרות בהן אני מתעדת סיפורים בסטודיו, בצילומי פורטרט אישי ועסקי. לצד זה, אני כותבת ויוצרת אלבומי סיפור המשלבים בין צילום לטקסט. 

למילים הכתובות יש משמעות ועוצמה רבה כל כך. ביכולתן להניע, לרומם, להפיל ולהפעיל בנו מנעד רחב של רגשות. מילה טובה בזמן הנכון יכולה להיות הרת גורל ולחרוץ דין ודברים. אך לעיתים, תסכימו איתי, די במבט חטוף בתמונה כדי להבין את כל הסיפור, וכל מילה נוספת – מיותרת! ובכל זאת, זהו החיבור המיוחד בין מילים לתמונות המעניק פרשנות אישית לסיפור, והופך אותו לנוכח, נוגע ובלתי נשכח. 

רקע מקצועי

בהכשרתי אני בעלת תואר שני מחקרי במדעי המדינה ותקשורת, ובוגרת לימודי תעודה בעיתונאות. את דרכי המקצועית התחלתי ככתבת ואחראית תוכן בדוברות עיריית אשקלון. מידי יום חיברתי נאומים וברכות לראש העיר ולממלא מקומו, כתבתי הודעות לתקשורת ועניתי לשאלות כתבים. בהמשך עבדתי בתפקידי ייעוץ תקשורתי ודוברות, כתבתי כתבות עומק ומאמרים מקצועיים לקידום תדמיתם של מרצים בכירים ופוליטיקאים ברמה המקומית והארצית. הכתיבה הייתה עבורי הכל, והמילים היו כלי העבודה היחיד שהיה לי. 

 

המפגש עם המצלמה

במהלך חופשת לידה עם הבת שלי מילי, הרגשתי שאני זקוקה לשינוי והחלטתי לצאת מהבית "להתאוורר" וללמוד משהו חדש ושונה. נרשמתי ללימודי צילום ומפה לשם – התאהבתי. הייתה זו העוצמה שבפשטות. היכולת לזהות, לזקק ולבטא מסר מורכב – ללא מילים כלל! 

העמקתי את הידע בצילום, השתתפתי בקורסים מקצועיים ובסדנאות בהנחיית צלמים מהארץ ומחו"ל. בתהליך הזה גיליתי עולם מרהיב של יופי, אומנות וצבע. וכך, לאחר שנים של עבודה כשכירה, יצאתי לדרך עצמאית ובשנת 2020 השקתי את הסטודיו לצילומי פורטרט בהרצליה. רתמתי את הידע והנסיון שצברתי בתחום התקשורת לעבודת הצילום בפועל, כדי לזהות ולבטא אתכם לא רק בתמונות יפות אלא גם מותאמות לצורך השיווקי. 

מידי תקופה אני מעלה בבלוג פוסטים בנושא צילום, תקשורת, ילדים ומשפחה. 

מזמינה אתכם להמשיך לעקוב ואשמח לקרוא את תגובותיכם. 

 

עוד באתר – פרויקט "אלי" המרכז תוכן מעניין ושימושי עבור אזרחים וותיקים. זהו פרויקט חשוב לליבי והוא לזכרו של אבא שלי אלכסנדר טסלר. אשמח שתשתפו אותו כדי שיותר אנשים יוכלו ליהנות ממנו- לינקים לאזרחים ותיקים 

 

עדכון!! ממש לאחרונה יצא לאור ספר הילדים הראשון שלי "מילי והסנאית". הספר הוא על חברות ועל התמודדות עם אכזבה ותוכלו לקרוא עליו כאן

 

לינה

רצינית משהו. בת 3, בעיר הולדתי צ'רנוביץ, אוקראינה