אודות

מאז ומתמיד הכתיבה הייתה עבורי עוגן. הבית החם לחזור אליו, קנקן התה והעוגייה הטעימה בצד. כתיבה היא כלי לביטוי עצמי ולמילים יש משמעות ועוצמה. ביכולתן להניע, לרומם, להפיל ולהפעיל בנו מנעד רחב של רגשות. מילה טובה בזמן הנכון יכולה להיות הרת גורל ולחרוץ דין ודברים. אך לעיתים, תסכימו איתי, די במבט חטוף בתמונה כדי להבין את כל הסיפור, וכל מילה נוספת – מיותרת! 

 

נעים להכיר, אני לינה טסלר כהן, אמא לשלושה, צלמת פורטרט וכותבת סיפורים. אני מאמינה שבכל אחד ואחת טמון סיפור המשתוקק לצאת לאור. זהו הסיפור הייחודי לכם. המבט, החיוך, הרגש שהוא לגמרי אתם. צילום וכתיבה הן דרכים משלימות ונהדרות, לבטא ולהוציא לאור את סיפורכם. 

 

הקמתי את הסטודיו לצילומי פורטרט YOUR STORY PHOTOGRAPHY כדי להאיר סיפורים ולתת להם המשכיות. אני רואה בכך זכות גדולה ומעל הכל – אהבה. חלק חשוב בתהליך העבודה שלי כולל שיחה מעמיקה לפני סשן הצילומים. השיחה היא הזדמנות לשאול שאלות ולהקשיב לכם, כדי להתאים את הסשן לצורך ולהעדפות שלכם. כך התוצר המתקבל הוא לא רק תמונות יפות אלא גם נכונות עבורכם והחוויה היא אישית ונעימה יותר. 

עבור ילדים עם צרכים מיוחדים אני כותבת סיפור חברתי בהתאמה אישית, כהטרמה לקראת סשן הצילומים. סיפור חברתי מתווך לילדים את הצילומים, מגביר את תחושת הביטחון, מוריד את מפלס הלחץ ואי הוודאות ומאפשר פניות רבה יותר לחוויה המשפחתית ולהנאה. זהו שירות ייחודי לי שאני שמחה עליו ומקבלת מכם בחזרה תגובות חמות. 

בנוסף לצילום אני כותבת סיפורי חיים. חוזרת איתכם אחורה בזמן לשבילי הילדות, דרך קורות חיי המשפחה והצמתים המשמעותיים שעיצבו אתכם. זהו מסע מרגש ובסיומו תוכלו ליהנות מאלבום סיפור שתרצו לדפדף בו שוב ושוב, ולהעביר בגאווה לבני המשפחה ולילדים.   

בקצרה על דרכי המקצועית

בהכשרתי אני בעלת תואר שני מחקרי במדעי המדינה ותקשורת, ובוגרת לימודי תעודה בעיתונאות ודוברות. את דרכי המקצועית התחלתי כתבת בדוברות העירייה. מידי יום חיברתי נאומים וברכות לראש העיר, כתבתי הודעות לתקשורת, כתבות עיתונאיות ועניתי לשאלות של כתבים. בהמשך, עבדתי בייעוץ תקשורתי וכתבתי כתבות עומק ומאמרים מקצועיים לקידום תדמיתם של מרצים בכירים ופוליטיקאים. הכתיבה הייתה עבורי הכל, והמילים הכתובות היו כלי העבודה היחיד שלי.


המפגש עם המצלמה 

במהלך חופשת הלידה השנייה שלי, הרגשתי שאני זקוקה לשינוי והחלטתי לצאת מהבית "להתאוורר" וללמוד משהו חדש ושונה. נרשמתי ללימודי צילום ומפה לשם – התאהבתי. הייתה זו העוצמה שבפשטות. היכולת לזהות, לזקק ולבטא מסר מורכב – ללא מילים!  

לאחר שאזרתי אומץ התחלתי בתהליך של הסבה מקצועית. הרחבתי את הידע בצילום, השתלמתי בקורסים מקצועיים וסדנאות בהנחיית צלמים מובילים מהארץ ומחו"ל, וגיליתי עולם מרהיב של יופי, אומנות וצבע. אפשר לומר שצילום הוא המשך הכתיבה, באור ולא במקלדת.

 

וכפי שמילים מקבלות משמעות כשהן מעבירות לנו מסר, כך תמונות "מדברות" אלינו. הן מספרות לנו על אותה מערכת יחסים מורכבת בין האדם לבין עצמו. מערכת המשקפת את עולמו, אמונותיו, אישיותו, הדברים היקרים לליבו, השמחה, החרטה והגעגוע המקנן בו. החיבור בין מילים לתמונות מקנה משמעות ונוכחות לסיפור, והופך אותו לבלתי נשכח.


תודה שאתם כאן. 

לינה

רצינית משהו. בת 3, בעיר הולדתי צ'רנוביץ, אוקראינה