אודות

נעים להכיר! 

שמי לינה טסלר כהן, אמא לשלושה, צלמת פורטרט, כותבת סיפורי חיים ומחברת ספר הילדים "מילי והסנאית". 

 

אני מאמינה שבכל אחד ואחת טמון סיפור המשתוקק לצאת לאור. זהו הסיפור הייחודי לכם. המבט, החיוך, הרגש שהוא לגמרי אתם. צילום וכתיבה הן דרכים משלימות ונהדרות, לבטא ולהוציא לאור את סיפורכם, ואני כאן בדיוק בשביל זה! 

 

הקמתי את הסטודיו לצילומי פורטרט YOUR STORY PHOTOGRAPHY כדי להאיר סיפורים ולתת להם המשכיות. אני רואה בכך זכות גדולה ומעל הכל – אהבה. 

 

מאז ומתמיד הכתיבה הייתה עבורי עוגן. הבית החם לחזור אליו, קנקן התה והעוגייה הטעימה בצד. כתיבה היא כלי לביטוי עצמי ולמילים יש משמעות ועוצמה. ביכולתן להניע, לרומם, להפיל ולהפעיל בנו מנעד רחב של רגשות. מילה טובה בזמן הנכון יכולה להיות הרת גורל ולחרוץ דין ודברים. אך לעיתים, תסכימו איתי, די במבט חטוף בתמונה כדי להבין את כל הסיפור, וכל מילה נוספת – מיותרת! ובכל זאת, זהו החיבור המיוחד בין מילים לתמונות המעניק פרשנות ומשמעות לסיפור, והופך אותו לנוכח, מרגש ובלתי נשכח.  

הרקע המקצועי שלי

בהכשרתי אני בעלת תואר שני מחקרי במדעי המדינה ותקשורת, ובוגרת לימודי תעודה בעיתונאות ודוברות. את דרכי המקצועית התחלתי ככתבת ואחראית תוכן בדוברות העירייה. מידי יום חיברתי נאומים וברכות לראש העיר ולממלא מקומו, כתבתי הודעות לתקשורת ועניתי לשאלות כתבים. בהמשך עבדתי בתפקידי ייעוץ תקשורתי ודוברות, כתבתי כתבות עומק ומאמרים מקצועיים לקידום תדמיתם של מרצים בכירים ופוליטיקאים ברמה המקומית והארצית. הכתיבה הייתה עבורי הכל, והמילים היו כלי העבודה היחיד שלי. 

 

המפגש עם המצלמה

במהלך חופשת הלידה השנייה שלי, הרגשתי שאני זקוקה לשינוי והחלטתי לצאת מהבית "להתאוורר" וללמוד משהו חדש ושונה. סתם, בשביל הכיף. נרשמתי ללימודי צילום ומפה לשם – התאהבתי. הייתה זו העוצמה שבפשטות. היכולת לזהות, לזקק ולבטא מסר מורכב – ללא מילים כלל! 

בהמשך העמקתי את הידע שלי בצילום, למדתי בקורסים מקצועיים וסדנאות בהנחיית צלמים מהארץ ומחו"ל. בתהליך הזה גיליתי עולם מרהיב של יופי, אומנות וצבע. אפשר לומר שצילום הוא המשך הכתיבה, באור ולא במקלדת כי כפי שמילים מקבלות משמעות כשהן מעבירות לנו מסר, כך תמונות "מדברות" אלינו. הן מספרות לנו על אותה מערכת יחסים מורכבת בין האדם לבין עצמו. מערכת המשקפת את עולמו, אמונותיו, אישיותו, הדברים היקרים לליבו, השמחה, החרטה והגעגוע המקנן בו. 

 

רתמתי את הידע והנסיון המקצועי שצברתי לעבודת הצילום, כדי לזהות את הסיפור הייחודי שלך. בהתאם לכך, חלק חשוב בתהליך העבודה שלי כולל שיחה מעמיקה לפני סשן הצילומים. השיחה היא הזדמנות לשאול שאלות ולהקשיב, כדי להתאים את הסשן לצורך ולהעדפותיך. כך התוצר המתקבל הוא לא רק תמונות יפות אלא גם נכונות עבורך והחוויה היא אישית ונעימה יותר.

 

אלבום סיפור הוא השילוב בין צילום לכתיבה. בתהליך מותאם אישית, נחזור יחד אחורה בזמן לשבילי ילדותך, דרך קורות חיי המשפחה והצמתים המשמעותיים שהתמודדת עימם. זהו מסע מרגש בסיומו – אלבום סיפור שרוצים לדפדף בו שוב ושוב ולהעביר בגאווה לבני המשפחה.  

 

מלבד צילום ואלבומים, ממש לאחרונה נולד ספר הילדים הראשון שלי "מילי והסנאית". הספר קסום כל כך ואני מזמינה אתכם לקרוא עליו כאן

מידי תקופה אני מעלה פוסטים בבלוג כאן באתר בנושאי צילום, ילדים ומשפחה. מקווה שתהנו לקרוא אותם.

עוד באתר, תוכן לאזרחים ותיקים: "אלי" הוא פרויקט אישי, יקר מאוד לליבי, המוקדש לזכרו של אבא שלי האהוב אלכסנדר טסלר. 

אני מרכזת בו מידע ותוכן מעניין ואופטימי עבור אזרחים וותיקים. אשמח אם תשתפו אותו כדי שיגיע לכל מי שיוכל ליהנות ממנו:

זכויות אזרחים ותיקים

לינקים לאזרחים ותיקים 


אוהבת

לינה

רצינית משהו. בת 3, בעיר הולדתי צ'רנוביץ, אוקראינה