הגישה שלי בצילום (ובחיים...)

1.לכל אחד סיפור ויופי מיוחד 

כשאני מצלמת, אני כמהה לבטא חלק מהנשמה שלך, מהלך הרוח, מהמחשבות והחלומות הניכרים בתווי הפנים ובמבט הייחודי לך. שם טמון גרעין הסיפור שלך. ובכל סיפור יש יופי מיוחד, הנמצא רק בו, ואין אצל איש מלבדו.

2.אותנטיות 

בחיבור לעצמנו, לכל רגש יש מקום. כך גם צילום, איננו מסתכם ברגעים היפים ובחיוכים. אמנם כולנו מייחלים לתמונות שובות לב המביעות אושר ושמחה אך התברכנו ביכולת להכיל מגוון רחב של הבעות ורגשות – הן בצילום והן בחיים עצמם, כחלק בלתי נפרד מאיתנו. עצבות בתמונה הוא רגע כנה ונוגע ללב, ויש לו קסם משלו. 

אותנטיות עבורי היא נאמנות לעצמך וקבלה, בפשטות, ללא העמדת פנים. אין צורך "לשחק אותה". רק לשחרר ולהקשיב לרחשי הלב. 

3.תיעוד מתוך הוקרה ואהבה   

הרצון להוקיר את הכאן ועכשיו, לעטוף ולנצור רגעים פשוטים וברי חלוף.  

4.אמון הדדי 

הבסיס לכל – אמון. חלק משמעותי ביצירת יחסי אמון הוא שקיפות במידע ותיאום ציפיות, מבעוד מועד. אני עושה כל מאמץ כדי להתנהל בדרך זו ולזכות באמונך ובשיתוף הפעולה שמוביל בסופו של דבר, לחוויה מוצלחת ולתמונות שמעידות על כך. 

 

5.נגישות זו זכות

לכל משפחה מגיע להצטלם בהנאה. צילום הוא כלי לביטוי עצמי, ליצירת זהות והשתייכות ולחוויה מעצימה ומקרבת וחשוב להנגיש זאת. למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים אני כותבת סיפור חברתי בהתאמה אישית, כהטרמה לקראת הצילומים. סיפור חברתי מתווך את הסיטואציה, מגביר את תחושת הביטחון, מוריד את מפלס הלחץ ומאפשר פניות רבה יותר לחוויה המשפחתית. השירות יחודי לי וזוכה לתגובות חמות בכל פעם מחדש, ואני מודה על כך. 

6.באנו ליהנות 

חווית צילום משוחררת ונעימה שאני מובילה, בצעד אחר צעד ובביטחון, כך שנשאר לכם רק ליהנות מהרגע!   

צילומי משפחה